Kolejny laureat konkursu „Dyplom z wyoB+Raźni” z Wydziału Elektrycznego

Z przyjemnością informujemy, że laureatem tegorocznej edycji konkursu, zorganizowanego przez RCiTT w Szczecinie, na najlepszą pracę dyplomową pn. Dyplom z WyoB+Raźni, został uczestnik II roku studiów stacjonarnych III stopnia w dyscyplinie Elektrotechnika – Pan Michał Herbko.

Praca dyplomowa magisterska Pana Michała pt. Mikrofalowy czujnik do monitorowania stanu odkształceń w materiałach (opiekun naukowy: dr inż. Przemysław Łopato) została uznana za najlepszą w kategorii „najlepszy produkt”.

Komisja przyznała,  że prace zgłoszone do udziału w konkursie były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Jednocześnie przypominamy, że laureatką ubiegłej edycji Konkursu w tej samej kategorii była Pani Diana Olejnik – uczestniczka studiów doktoranckich również  z naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!