Program Inżynierki 4.0

Od 1 do 27 lutego 2018 r.  trwa rejestracja do programu organizowanego przez firmę Siemens „Inżynierki 4.0”, który kierowany jest do studentek uczelni technicznych pierwszego lub drugiego stopnia studiów. 

Partnerem programu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Na uczestniczki projektu „Inżynierki 4.0” czekają warsztaty prowadzone przez ekspertów m.in. od technologii przemysłowej, finansów w przemyśle i komunikacji. Zajęcia dotyczyć będą m.in. takich obszarów jak „Nowoczesne technologie w przemyśle oraz metody zarządzania”, „Industry 4.0”, „Digitalizacja przemysłu”, „Cloud Computing / MindSphere”, „Nowoczesne systemy automatyki” i „Zarządzanie finansami w projekcie”. Zakres zajęć obejmuje także obszary związane z rozwojem osobistym na rynku pracy, czyli m.in. komunikację, wizerunek na rynku pracy, budowanie relacji w biznesie i mentoring.

Uczestniczki programu będą mogły również wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą będzie wyjazd dla 3 osób na targi przemysłowe Hannover Messe 2018 r.

Więcej informacji i rejestracja: www.siemens.pl/inzynierki4-0