Zapraszamy na kolejny cykl wykładów dla szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu wykładów popularnonaukowych skierowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzącymi będą nasi pracownicy, którzy dla wybranych chętnych osób po wykładzie przeprowadzą również zajęcia w laboratoriach. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może stanowić doskonałe uzupełnienie oraz rozszerzenie programu przedmiotów ścisłych, w szczególności fizyki, matematyki oraz informatyki. Dodatkowo dla wielu uczniów może stać się inspiracją do większego zaangażowania w naukę tych przedmiotów, rozbudzając ich zainteresowania w dziedzinie nauk technicznych.

Cykl wykładów dla młodzieży w roku akademickim 2019/2020

W dniu 30 października 2019 r. w budynku Wydziału Elektrycznego przy ulicy 26 Kwietnia 10 odbędzie się pierwszy wykład pt. „Drony w przestrzeni powietrznej – perspektywy i ryzyka nowej technologii„.

Serdecznie zapraszamy!