Dziekanat

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

ul. Sikorskiego 37, 70-313 Szczecin
telefon: +48 91 449 41 50
fax: +48 91 449 45 56
email: dziekanat.we@zut.edu.pl

Zachęcamy również do zadawania pytań za pośrednictwem Facebooka.

 

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek:  8:00 – 13:00
przerwa 10:30 -11:00
sobota*: 9:00 – 12:00

* Tylko w wybrane soboty danego miesiąca: 

  • 03.03.2018 r.
  • 17.03.2018 r.
  • 14.04.2018 r.
  • 26.05.2018 r.
  • 16.06.2018 r.

 

Godziny przyjęć Prodziekana ds. studenckich
w semestrze letnim 2017/18

wtorek 10:00 – 12:00

 

Kierownik Dziekanatu

Zofia Gilewska, pokój A217,  telefon: +48 91 449 4253, email: zofia.gilewska@zut.edu.pl

Zastępca Kierownik Dziekanatu

Justyna Jończyk, pokój A213,  telefon: +48 91 449 4113, email: justyna.jonczyk@zut.edu.pl

Główny Specjalista ds. finansowych

Brygida Jakubek, pokój A212a,  telefon: +48 91 449 4316, email: brygida.jakubek@zut.edu.pl

Sekcja dydaktyczna

Obsługa studentów w zakresie toku studiów, pomoc materialna, praktyki studenckie, proces dyplomowania

Aurelia Kołodziej – kierownik sekcji, pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: aurelia.kolodziej@zut.edu.pl

Marta Mierzlikin– pokój A211, tel. +48 91 449 4856, email: marta.mierzlikin@zut.edu.pl

Joanna Narkiewicz – pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: joanna.narkiewicz@zut.edu.pl

Maria Zając – pokój A210, tel. +48 91 449 4150, email: maria.zajac@zut.edu.pl

Sekcja kształcenia

Planowanie i rozliczanie zajęć dydaktycznych, wydziałowy systemem zapewnienia jakości kształcenia, umowy cywilno-prawne i kooperacja w zakresie zlecania zajęć dydaktycznych

Arleta Srebro – kierownik sekcji, pokój A207, telefon: +48 91 449 4227, email: arleta.srebro@zut.edu.pl

Halina Baranowska – pokój A208, telefon: +48 91 449 4051, email: halina.baranowska@zut.edu.pl

Sekcja informatyczna

Plany zajęć, wsparcie w zakresie systemów i struktury informatycznej

Robert Kujawski – kierownik sekcji, pokój A206, telefon: +48 91 449 4308, email: robert.kujawski@zut.edu.pl

Krzysztof Kujawski – pokój A206, telefon: +48 91 449 4308, email: krzysztof.kujawski@zut.edu.pl

Jacek Zieliński – pokój C151, telefon: +48 91 449 5151, email: jacek.zielinski@zut.edu.pl

Sekcja administracyjna I, ul. Sikorskiego 37

Obsługa pracowników w zakresie spraw administracyjnych, organizacyjnych, finansowych

Katarzyna Byczkiewicz – kierownik sekcji, pokój A202, telefon: +48 91 449 4583, email: katarzyna.byczkiewicz@zut.edu.pl

Elżbieta Kasztelan – pokój A101, telefon: +48 91 449 40 65, email: elzbieta.kasztelan@zut.edu.pl

Małgorzata Parszutowicz – pokój A101, telefon: +48 91 449 40 65, email: malgorzata.parszutowicz@zut.edu.pl

Sekcja administracyjna II, ul. 26 Kwietnia 10

Obsługa pracowników w zakresie spraw administracyjnych, organizacyjnych, finansowych

Marzena Olszewska – kierownik sekcji, pokój C153, telefon: +48 91 449 5153, email: marzena.olszewska@zut.edu.pl

Zofia Mikołajczak – pokój C152, telefon: +48 91 449 5153, email: zofia.mikolajczak@zut.edu.pl

Agnieszka Walczak – pokój C152, telefon: +48 91 449 5152, email: agnieszka.walczak@zut.edu.pl

Krystyna Wołoszyn – pokój C152, telefon: +48 91 449 5152, email: krystyna.woloszyn@zut.edu.pl

Sekcja techniczna, ul. 26 Kwietnia 10

Sprawy związane z bieżącym funkcjonowaniem budynków Wydziału

Agnieszka Przymus – kierownik sekcji, pokój C120, telefon: +48 91 449 5120, email: agnieszka.przymus@zut.edu.pl

Mirosława Torz-Pławska – pokój C150, telefon +48 91 449 5150, email: miroslawa.plawska@zut.edu.pl

Zadania Sekcji Administracyjnych i Sekcji Kształcenia